Індексування базами

Членство у професійних асоціаціях та об'єднаннях

Видавець цього журналу - Машинобудування - має міжнародний авторитет у світі наукового видання. Він є членом і бере активну участь у діяльності наступних професійних асоціацій:

 

Статус в Україні


Каталоги та системи пошуку

Бази данних наукової інформації

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - це пошукова система з об'ємним мультидисциплінарним індексом наукових ресурсів, доступних у веб-середовищі (в першу чергу, ресурсів відкритого доступу). Пошукова машина збирає ресурси через протокол Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting (OAI-PMH), нормалізує їх і пропонує для пошуку. Індекс BASE складають більше 70 млн документів з більш ніж 3,000 джерел. Для більшості записів пропонуються повні бібліографічні дані та категорії для фільтрування (автори, індекси Десяткової класифікації Д'юї, роки публікації тощо).

Профіль Журналу в Google Академії .

Це загальнодоступна пошукова система, яка індексує метадані наукових публікацій з усіх галузей знання, опубліковані у різних форматах. Індекс Google Академії містить у собі більшість рецензованих журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. Цей продукт має інструментарій для відслідковування наукової цитованості проіндексованих публікацій. Хоча компанія Google офіційно не розголошує обсяг індексу Google Академії, фахівцями цей обсяг оцінється приблизно у 160 млн документів.

OpenAIRE (Open Access Infrastructure for Research in Europe) - це проект, який розвивається в рамках політики відкритого доступу Європейської комісії, і має своєю метою підтримку дослідної інфраструктури для виконання мандату відкритого доступу Європейського Союзу. Це сховище охоплює джерела інформації з усіх галузей знання і має обсяг більше 11,5 млн наукових публікацій (статей журналів, дисертацій, книжок, лекцій, звітів та ін.), отриманих з 610 сховищ установ 52 держав.

Профіль Журналу у WorldCat

WorldCat - це глобальний федеративний бібліотечний каталог та найбільша у світі бібліографічна база даних, яка пропонує доступ до ресурсів 72,000 бібліотек-членів ініціативи OCLC зі 170 держав світу. База даних містить більше 330 млн записів, які сукупно надають інформацію про 2 млрд фізичних та електронних публікацій (статей, архівних матеріалів, книжок, журналів, карт, музичних творів, відеозаписів та інших ресурсів), опублікованих 485 мовами світу.

Профіль журнала.

Наукова періодика України — проект Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ) Наукова періодика України містить статті з міжнародних журналів з усіх галузей знань, здійснює поповнення повнотекстових електронних інформаційних ресурсів електронними аналогами друкованих видань або електронними виданнями, наданими правовласниками. В межах інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" налагоджено повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF. НБУВ провела роботи з інтеграції інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" до інтерфейсу аналітичних сервісів Google Scholar (Google Академія). Містить приблизно 2520 - журналів; 25372 - випусків; 628524 - повних текстів статей.

 

 

 

 

 

        

iDiscover
Репозитарій бібліотеки Кембриджа індексований книги, статті та онлайн-ресурси :, бази даних, електронні журнали та інший онлайн-контент.

Dimensions - це реферативно-аналітична база даних, яка об'єднує в собі більше 111 млн. Публікацій з більш ніж 70,000 журналів; 1,5 млн. Наборів даних з більш ніж 100 провідних світових сховищ; більше 40 млн. повнотекстових, точних, збагачених патентних записів (всього 120 млн.); 5,5 млн. Грантових записів, а також клінічні дослідження і звіти провідних наукових організацій і урядів країн світу.

 

Korea Open Access platform for Researchers
- платформа відкритого доступу, призначена для дослідників, які можуть писати статті у відкритому доступі по всьому світу. Забезпечує зручний пошук і вільний доступ до вихідного тексту в одному місці.

ISSN National Centre (ROAD)
- є службою Міжнародного центру ISSN на підтримку комунікативних і інформативних сектора ЮНЕСКО. Введена в вигляді бета-версії 16 грудня 2013 року, буде продовжувати розроблятися в 2014 р (додаткові функції і т.п.). ROAD забезпечує безкоштовний доступ до підрозділу регістра ISSN (1,7 млн ​​бібліографічних джерел, доступних за передплатою http: //www.issn.org/en/understanding-the-issn/the-issn-international-register/. Включає в себе записи, що описують наукові ресурси у відкритому доступі, яким був призначений номер ISSN: журнали, збірники конференцій та академічні сховища . Ці записи можна завантажити у форматі MARC XML, а з 2014 р в RDF.

SciLit
- це електронна база наукових робіт, що представляє собою безкоштовну базу даних для вчених, що містить понад 108 млн. Статей відкритого доступу. Вона розроблена і підтримується видавництвом MDPI AG (Basel, Switzerland), котрий подає 150 наукових журналів. Дані про публікації щодня витягуються з електронних баз CrossRef і PubMed.

 

Fatcat - повнотекстовий репозиторій наукової літератури (USA)

 

 

 

LENS - австралійська система наукового пошуку та аналізу

 

 

 

 

 

PHSG University of Education St.Gallen - повнотекстовий репозиторій бібліотеки університету святого Галлена.

 

 

 

Open Ukrainian Citation Index - це проект створення пошукової системи і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, які використовують сервіс Cited-by від Crossref і підтримують Initiative for Open Citations.
Research4Life - надає установам онлайн-доступ до академічного і професійного рецензованих контенту. Ми прагнемо поліпшити викладання, дослідження та розробку політики в галузі охорони здоров'я, сільського господарства, навколишнього середовища та інших сфер життя, фізичних і соціальних наук.

University of Washington Libraries - повнотекстовий репозиторій бібліотеки Вашингтонського університету.